Nevşehir’de başlayan hikayemiz Kurucumuz Hacı Süleyman Satılmış’ın önderliğiyle 1979’da başlayan 43 yıllık çalışma hayatıyla, yaşamının son günlerine kadar işinin başında olan tecrübesi, girişimciliği, idareciliği ile evlatlarına ve çalışanlarına yol gösteren Hacı Süleyman Satılmış 20 Ağustos 2022 tarihinde aramızdan ayrılmıştır. mesleği olarak gelecek nesillere miras kalan pazarcılıkla başlayan iş hayatımız 2012 yılında Yekda Tekstil İnş. Gıda Pet. Oto. San. Tic. Ltd. Şti. şirketini kurarak kurumsal hayata giriş yaptı. Perakende sektöründe emin adımlarla ilerleyerek Nevşehir’in ve Türkiyenin en çok tercih edilen markalarından biri haline geldi. 1998 tarihinde Berat AVM ismiyle ilk mağazasını açarak Nevşehir’de hizmet vermeye başladı. Kaliteli ve dayanıklı ürünleriyle her bütçeye hitap ederek her zaman hizmetinizde olacaktır.

Hacı Süleyman Satılmış’ı özlem, şükran ve rahmetle anıyoruz.

VİZYON
Müşteri memnuniyetini odak alarak, gelişen ve değişen pazarda dinamik ürünleriyle öncü olmak ve kaliteli hizmet vermektir. Yekda Tekstil olarak vizyonumuz yalnızca sektörün öncüsü olarak anılmak değil aynı zamanda kalite ve güvenirliğin yegâne adresi olmaktır.

MİSYON
Türkiye’de ve dünya pazarında yenilikçi, modern, sektördeki ihtiyacınıza göre ürünler üreterek sektörün lideri haline gelmeyi ve ihracatta dünya pazarında büyük bir pay sahibi olmayı hedefliyoruz. Sizleri mağazamızdan tebessümle ve mutlu bir şekilde uğurlamak bizim için en büyük motivasyon kaynağıdır.